Halda

Prosim kdo mi poradi jizdni kolo ?? Jedna se o vikendove nenarocne jezdeni po silnici cena do 8000kč díky za odkazy :)

Odpovědi
NotFound

Zdravím. Doporučuji trekové či krosové kolo. V téhle cenové relaci bych nedoporučoval celoodpružená kola a asi bych nebral ani kotoučové brzdy. Při nákupu bych se rozhodně vyhnul hypermarketům a podobným prodejnám, v cykloprodejně obvykle poradí lépe. Jako renomovanější značky znám TREK, Superior, Apache. Na prodejně určitě poradí lépe.

Pro získání přehledu doporučuji nějaký eshop ( např.: http://bike-eshop.cz/krosova-kola-treking?cena_od=5399&c­ena_do=8053&s­ort_result=pl­.cena&sort_do­lu=yes#filtrsh )