bokksa

Prosím jak se mám chovat kdyz mi partnerka po 4 letech soužití bez jediné hádky a po vybudování si svého bytu jde do pod

jde do podnájmu kvůli mému dluhu na sociálce že mi tím chce pomoct at to musím řešit a najít si práci.
Doplňuji:
ona říká že se nerozcházíme i to tak zatím vypadá jen chce at to urovnám s dluhem a s prací a že na to potřebuje mít také svůj klid. i se normálně bavíme a jdeme na oběd,ale já se strašně bojím abych jí nestratil . všechno doma mi jí připomíná, všude mám jí,i v posteli mám všechny její věci včetně pramenu vlasů který mi dala.prý nemám tlačit na pilu.

Nejlepší odpověď
kropitko

No to co tady píší kolegové je sice asi pravda, ale ne každá žena to tak má. Já bych svého partnera v takové chvíli rozhodně neopustila, snažila bych se mu pomoci, najít nějaké řešení, nepřijde mi normální, že při prvním náznaku nějakých problémů se k vám otočí zády. To se mezi partnery nedělá.

Další odpovědi
DAM

Jak jsem se snažil pochopit zadání, tak dle mého názoru Vám oběma ve vztahu chybí úpřímnost a „rovina“
Doplňuji:
Je to tak a je to drsné. Normální žena hledá chlapa z 80% optikou jak v budoucnu zabezpečí její děti a taky trochu aby zbylo i něco pro ní, ne? Toto jak si uvědomíme a přijmeme za své, tak to lépe pochopíme. Takže … Zaplať dluhy, zkus mít dobrou práci a hlavně buď optimista a neber vše tak vážně.

jiriii

Ona chce mít jistotu, jistotu v tom že se nemusí bát toho že tam přijde třeba exekutor. Každá žena chce někoho v kom vidí zabezpečení, lásku, oporu o kterou se může opřít když sama nebude moct dál. Jistotu domova který je na pevných základech. Dej si vše do pořádku. Vím v dnešní době to není lehké ale práci musíš najít. pak postupně dávat vše do pořádku. Nevím jak velký dluh máš ale vše jde napravit. A pak poznáš zda tento vztah má cenu. Vím je to těžké, mě teď po pěti letech přítelkyně opustila, vím že máš strach že o ni přijdeš, ale nějakým věčným překecávaním a slibováním jak uděláš to či ono aby to bylo v cajku to akorát zkazíš, řekni jí to jednou a začni věci dávat do kupy, domluv si splátkový kalendář a začni platit třeba po pětistovce. Jestli tě opravdu miluje tak po tom co uvidí že se snažíš dát vše do pořádku, že Ti záleží na tom aby jste žili v klidným domově bez strachu, tak se k tobě vrátí. Je moc důležité něco dělat než slibovat. Nezapomeň, pevné zázemí domova je důležité nejen pro ní ale i pro Tebe!! Držím Ti palec. Vím jak Ti je.

Hlada

To, že se partnerka odstěhovala kvůli dluhům, bojí se exekuce, je pochopitelné. Otázkou je, jak dluh vzniknul a zda o něm věděla. Není mi vůbec jasné, jak může vzniknout. Při nezaměstnanosti a při podnikání v prvním roce a dál do docela vysokého zisku se nemusí platit nic. Platí se jen při úspěšném podnikání, kdy je z čeho. Zamysli se, jestli s penězi správně hospodaříš, jestli umíš šetřit. Na oběd chodíte do restaurace když máš dluh?

teracora

Odpovídají tu většinou chlapi a myslím, že ta jediná ženská co odpověděla má nejblíž k pravdě.
Dle ženského úsudku, má paní jiné plány, s kterými se nechce svěřovat a tak si vybrala možnost „bránit se útokem“, hlavně vina ať není na její straně ;)

johana 56

Jestli Váš vztah trval delší dobu,měli jste tyto závažné problémy řešit společně a hlavně dřív.Bez práce a tedy bez pravidelného příjmu se dluhy těžko splácí a tak se může stát,že spíše rostou,než ubývají.