chyndo

Propusteni

chci se zeptat pritel je ve vezeni za par.247ods.1e od soudu mu jeste nic neprislo ze by dostal zkraceni trestu muze to byt tim ze sam nenastoupil ale nic navic za to nedostal sedi 3 mesice a 3 ma jeste pred sebou tyka se ho to zkracovani taky? dekuji za odpoved

Odpovědi
standa

Pokud by měl přítel JENOM § 247/1.e) tak musel být 1.1.2010 propuštěn.

Fakt, že se tak nestalo, lze vysvětlit dvěma důvody:

  1. v rozsudku je ´ukrytý´ ještě jiný paragraf nebo jiné ´písmeno´z § 247/1 než-li to zrušené „e“
  2. jedná se o omyl soudu, na který se písemně zeptejte