Monika239

Propíchla jsem si náušnicí ruku, co dělat?

Byla hodně tupá, asi 1,5 cm, skrz ruku, co dělat?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejprve vytáhnout naušnici. Potom ránu desinfikovat, například jodem, či jiným přípravkem. Nakonec lze ránu přelepit leukoplastí.

Další odpovědi
anonym

Když můžeš sedět u pc a psát, tak asi nejsi v ohrožení života.
Prvky první pomoci si tady přečtěš od jiných uživatelů a příště buď opatrnější.

badisko

:D jooo zafacuj si to aby jsi nevykrvacela lol …nic jen to polij peroxidem ..jodem nebo antibakterialnim mydlem a zalep naplasti na to se neumira …

Braník

to máš dost slabou ruku 1,5cm,že jsi tohle dokázala,
bud navštiv pohotovost-lékaře,nebo dej nějakou desinfekci a fáč