proleteli byste se?

pred chvili kousek od nas pristal balon,nemuze odletet neni vitr a kosem nabrali strom,kdyz ted vidim ty problemy nemela bych odvahu do toho jit

Nejlepší odpověď
ten který je

Já bych letěl hned.Myslím si ale, že nezáleží na tom zda je vítr či není.Balony by měli být regulovány horkým vzduchem.Každopádně let balonem může být pěkný dárek někomu k narozeninám.

Další odpovědi
Miroslavst

Řekni kde a jdu do toho. velmi rád bych se proletěl.

Jahoda

Jéžiš, já bych letěla hned! Teda jen v tom případě, že bych věděla, že bude vítr. Jinak bych to raději neriskovala. 😉

led

ja ano. v lietadle to nie je ono. Necítim vietor, páľavu slnka…

martina1

Já bych letěla hned.Zatím jsem zkusila je paraglaiding a bylo to super.

panenka

Hned bych letěla moje známá balonem už letěla a má velmi pěkné vzpomínky na let balonem.

Michal

Já ano,ale asi bych se taky bál.