adamda

program kde dám 2D fotky do 3D (na anaglifické brýle (modrá a červená))

Nejlepší odpověď
SonsyMite

Napr. PhotoFitre
Toto dokaze moc moc programu

Další odpovědi
barnajka

Jestli máš Mozillu, stačí když si nainstaluješ tenhle doplněk https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/a­naglyph-3d/?src=search
Kdysi jsem ho měla, fungoval úplně perfektně. Ale nevím, jestli ho podporují všechny verze Mozilly – budeš muset kouknout a vyzkoušet sám. S verzí 12 (a starší) šlapal v pohodě – ty novější verze ale nevím, už ten prográmek totiž nepoužívám :/