dust8

Prodlužuje pravidelný pobyt v sauně částečně život, nebo to jen upevňuje imunitu a zdraví?

Mimo jiné jak často se saunujete? Ja jsem na to byl tak 2–3 za život a nic mi to neříkalo. To je, ale spoustu let zpátky, takže nyní bych to třeba už viděl jinak. Nevím.

Nejlepší odpověď
Kepler

No, já nevím. Pro zdravé tělo to asi nějaký smysl má, ale proč si upevňovat zdraví, když jsem zdravý? Odjakživa jsem saunu nesnášel, vystřelil jsem ven nejdéle po pěti minutách. Jediný pozitivní vliv byl, že ve mě zasyčelo pivo na ex. Pro mé zdevastované tělo by to už byla extrémní zátěž.

Další odpovědi
zjentek

Upevňovat imunitu a zdraví = částečně prodlužovat život, takže otázka je o čem? A co s tím sauna? Ta může zdraví upevňovat stejně tak, jako i podlamovat. Takže bacha a furt si krejt záda! Jeden do smrti neví, co mu škodí a co prospívá, bo za života prakticky neví, co je vlastně za typa.. (;