gibina1997

Prodavači nabízeli své zboží prvním zákazníkům, kteří brzy ráno přišli do městské tržnice pro čerstvou zeleninu a ovoce.

Jak byste toto souvětí změnili na větu jednoduchou? Prosím odpovězte

Nejlepší odpověď
annas

Prodavači nabízelí své zboží prvním zákazníkům přicházejících brzy ráno do městské tržnice pro čerstvou zeleninu a ovoce.
Doplňuji:
Oprava: zákazníkům přicházejícím brzy ráno …

Další odpovědi
Deli

Prvním ranním zákazníkům nabízeli prodavači v městské tržnici čerstvé ovoce a zeleninu.

baghira

Prodavači nabízeli své zboží prvním zákazníkům přišedšim brzy ráno do městské tržnice pro čerstvou zeleninu a ovoce.