juie

Řekněte mi prosim co v této větě… je několikanásobný větný člen

Prodavači nabízeli své zboží prvním zákazníkům,kteří brzy ráno přišli do městské tržnice pro čerstvou zeleninu a ovoce.
Díky…
Doplňuji:
tak mi to prosím zkontrolujte: ZELENINU A OVOCE :)))
Dík za nápovědu :p

Nejlepší odpověď
quentos

když ti to řeknem, budeš z toho mít prd, nebudeš to stejně umět. Když se tě zeptají zejtra ve škole, co řekneš? Obzvlášť na otázku „jak jste na to přišla“?
Navíc ten název – několikanásobný větný člen – je tak výmluvný a výstižný, že i kdyby člověk nevěděl o větném rozboru zhola nic, stejně to selským rozumem správně tipne.
Doplňuji:
no vida, že to šlo. Správně.

Další odpovědi
annas

Vhodnější je zkusit sama a požádat o kontrolu. Tím ubližuješ sama sobě, když někdo odpoví za tebe. Ale přece nápověda.

Jediná možnost – dvě slova, kterou jsou spojená často užívanou spojkou.
Doplňuji:
Ano. Je to dobře.