HDMI

Změnili byste školní řády na základních školách?

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych povolil rákosku!

Další odpovědi
tom004

To je dost obecná otázka.Změnit,ale v čem,to chybí.

kocickaaa

ne nezměnila bych, nedávno jsem ho četla a myslím, že je tam všechno od přezouvání bot až po sexuální obtěžování… myslím, že je tam vše:)

robosobo

já jokdyž už tak ať tam napíšou že žák má nakázáno psát perem ale ne propiskou kvůli tomu jsem dostal dutku ředitele školy za psaní propiskou a pak sem si stěžoval proč sem to za to dostal když to není ve šk.řádě.

dědapetr

Nezměnil,ale upravil k dnešní době.Třeba zákazem mobilů.

venkovan

Ano. A to zejména pokud jsou děti drzé, zlobí, nemají úkoly apod., po škole by zůstávali rodiče.
Přestávky bych změnil na 45 minut, výuka 10 – 15 minut.