prochladlé ruce a nohy

Stává se vám někdy,že když sedíte u počítače,tak máte prochladlé ruce a nohy?????Jestli já moc nevětrám.......
Doplňuji:
díky za radu,takže nazuju papuče,no a teď si nejsem jistá,jestli mám dál psát všema deseti,nebo jak to je,já jsem zase dneska nějáká mimo…

Nejlepší odpověď
annas

Svítí na mě sluníčko, takže ruce mám teplé. Nohy mě zebou stále. Proto i v létě nosím v bytě teplé ponožky, někdy nazuju i papuče – právě teď k tomu došlo.
Doplňuji:
Studené nohy nesouvisí jen s tím, že táhne od podlahy, ale i se špatným prokrvením, nízkým tlakem, prý i s psychikou. Vzpomněla jsem si na babské rady, jimiž jsem se kdysi řídila, ale přestala. Např. Nohy i ruce prohřívá čaj ze syrového zázvoru nebo skořice. Kdysi jsem si koupila masážní váleček, který mám pod stolem. Dávala jsem na něj nohy, pohybovala válečkem, tedy vlastně končetiny masírovala. Jenže také jsem nebyla důsledná. Dotaz Kropítka mě znova k této činnosti přivedl, proto začínám znova. Musím říct, že masáž pomáhá.

Další odpovědi
quentos

U rukou to může být odkrvením ve strnulé poloze a na nohy Vám může táhnout od podlahy, to ani s větráním nemusí souviset. Taky si k počítači beru teplé bačkory a rukama naštěstí nepíšu „klasickou“ technikou, takže mám neustále v pohybu, ale je-li někdo naučený na konstantní polohu rukou a psaní všemi deseti (a ne šesti až osmi jako já ;{)=, stát se to může, potom nepomůže než voraz.

GangstaHelper

Mě se to stává. Nevím, jestli to je nízkou okolní teplotou, protože se raději přiobléknu, přetopený vzduch mi nedělá dobře.

Záleží i na tom, co na počítači dělám. Když třeba hraju, tak mám zase problémy s pocením (hlavně u rukou).

SinceX

Quentos: já píšu všema dvěma..:D
Ne, mě se to nestává, jsem jen mi někdy brní nohy, ale to se stává spíš, když sedím v tureckém sedu :)) nebo je mi horko..:)

anonym

Neznám,ale po chvíli vím,že mám záda.

panenka

Ano taky se mi to stává že mám zmrzlé nohy i ruce,a jsem ráda že nejsem jediná.I když si dám papuče vůbec mi to nepomáhá.
Nezbývá mi než si dát na sebe svetr někdy se i zabaluji do deky a to už se mi pak rodinka směje že jsem pěkná zmrzlina.

anonym

Ne,já tomu předcházím,na nohou mám teplé ponožky(i v létě) a pod stolem mám stupínek a na něm ještě starší teplou deku,aby byly nohy v teple,ruce ty jsou v pohodě.

faktor82

Občas se mi to stává. Pomáhá nějaký pohyb, tzn. vstát od počítače jít třeba pozalívat kytky po bytě, umýt nádobí, udělat pár dřepů atd.