Proces proti procesu?

1953 je v Londýně zahájen proces s mezinárodní porotou,ta uznává všechny obžalované v Lipsku za nevinné.O co tenkrát přesně šlo?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

V roce 1953 v němečtí komunističčtí emigranti zahajují proces s mezinárodní porotou. Jde o obžalované žháře z Lipska. Ta uznává všechny obžalované V Lipsku za nevinné,za hlavního viníka je označován Herman Goring.

vagra

Nebyl ten proces už v r.1933 ? 🙂