Petr__

Proč ženy nechodí nahoře bez jako muži?

Nejlepší odpověď
anonym

Protože přitažlivost zemská je větší, než přitažlivost ženská 🙂

Další odpovědi
Klára K.

Protože lidská společnost považuje za nevhodné, když žena odhalí své mléčné žlázy na veřejnosti, a u muže to tak nějak nevadí. Je to prostě jen další nesmyslný a nelogický výmysl, který jsme si my lidi určili jako pravidlo.

mosoj

Civilizační předsudek. V Africe tak chodí.
Ještě chvilku a je to tady též. Dočkáš se. Už máš futrál na penis ?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/376554-kanadanky-demonstrovaly-za-pravo-chodit-po-ulici-nahore-bez.html

Drap

Některé tak někde i chodí a převážně jim to sluší
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/376554-kanadanky-demonstrovaly-za-pravo-chodit-po-ulici-nahore-bez.html

HonzikPernik

Protože by mužům erekcoval penis a to by bylo nevhodné na veřejnosti!

da ny

Přece, aby některým mužům navypadávaly oči z důlků ;)

zjentek

protože maj kozy ;q

arygnoc

ale chodia.

😉

napr → http://img.cz­.prg.cmestatic­.com/media/ima­ges/600x338/Au­g2014/1679783­.jpg?d41d

led

Čo bolo, bolo. Kedysi aj v našich končinách sa chodilo. Ale predstavte si takéto (ne)oblečenie v chladných dňoch. No časom sa spôsob obliekania menil a tak ako aj muži si miesto sukne obliekli nohavice, tak i ženy sa postupne viac a viac zahaľovali. Ešte nedávno, v 19.storočí, aj odhalený členok uvádzal mužov do vytrženia.
V krajinách blízko k rovníku a ďaleko od europskeho typu civilizácie, tam, kde nepoznajú sneh, takto chodia ešte i dnes. Tamojším mužom to neprekáža.

anonym

Pouze ty, kteréžto jsou ovlivněny církví „jednoho boha“. Tedy nejenom křesťanství, avšak i jeho předchůdci. Stejně jako se ženy halí na základě Koránu. Anebo jako jiní uctívají krávy, či jak někteří dávají bohům oběti.

sdesigner

Nevadi..protoze dnes uz chodi temer dole bez ;)