kurec

Proč všichni nadávají na práci v korporátech?

Je to jenom kvůli tomu že je okolo více lidí než v obvyklé menší firmě?

Odpovědi
Pepa25

„Korporát“ je jen nadávka u vohnoutů s bílým límečkem, kteří si potřebují nějak odůvodnit své švejkování v práci. Pro normální lidi existují jen dvě kategorie: zaměstnavatel (a je jedno, jestli malá nebo velká firma, úřad nebo neziskovka) a bývalý zaměstnavatel (to je ten, u kterého mám problém se aspoň trochu identifikovat s firemní kulturou, odměňováním a vztahy na pracovišti).

autacek

Když jsem kdysi ještě chodil do banky na svůj osobní účet, a některé bankéřce něco nešlo, radili si mezi sebou, že jsem korporát. Málem jsem si myslel, že je to nadávka 😉.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.