Avatar uživatele
England1522

Proč všichni lidé berou Ameriku jako 2 šanci začít nový život??.

Mě moc Amerika nebere co mě bere je Monako, Francie a Anglie.
A do jedné z nich se chci nastěhovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Bičiště, anonym před 3450 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Všichni ne, jenom ti co se dají snadno ovlivnit. USA se již mnoho let prezentuje tím, že kařdému se může splnit jeho americký sen. O těvh neuspěšných, či méně úspěšných se nemluví. Takový sen se může jedincům splnit téměř kdekoli na světě. Samozřejmě za určitých okolností a podmínek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

zřejmě má jít (u těch všichni), o druhý život plný finančních prostředků. Dovolím si radu: velmi,ale velmi obezřetně si rozmyslete, co si od života přejete.
Doplňuji:
tenhle život teď a tady je jeden. A je to to, co utíká, když si zrovna děláš jiný plány.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rozhodně ji tak neberou všichni. Jako šanci začít tam nový život ji chápali i všichni trestanci, odsouzenci a dobrodruzi, kteří se do ní "hrnuli" po jejím objevení. Nádech dobrodružství má pro Evropany Amerika dodnes. Někdo je jí nadšený, jiný tam už víckrát jet touhu nemá.
Švagr byl z USA neskonale unešený a celou rodinu horlivě přesvědčoval o kladech této úžasné země. Dcera tam strávila skoro tři měsíce a potřebu ještě někdy do států jet nemá. Záleží na tom, co se komu líbí a čemu kdo dává přednost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Ovečky :) Tohle se stane většinou jen těm, co se dokážou prosadit, bohužel ve většině případů to tak není. Natož, když dotyční neumí anglicky ani pozdravit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muhamed

já nevím, ale rád bych se přestěhoval na Floridu, kdyby byla příležitost :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

Amerika prý byla nejlepší do konce 2. sv. války. "Nový život" , to bývalo. Např. Voskovce nechtěli ani do USA pustit, byl za nebezpečného levičáka , rok byl v lágru. Sami američani, co žijí u nás, většinou v Praze, říkají, že tam u nich je větší buzerace než u nás. Milovníci USA zse tvrdí, že to jinak nejde - velká země, mnoho národností a pořádek se drží "represí". Každopádně, se první generace, která tam přijde obětovává pro své potomky. Ti pak mají větší šanci, než jejich přistěhovalí rodiče.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek