jirka F

Proč vlastně chodíte na tuto stránku?

  1. Jaký k tomu máte důvod?
  2. Co vám tato stránka dává?

Myslím tím samozřejmě odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
Malvína

Když jsem se na něco někdy zeptala, téměř vždy mi bylo kvalitně odpovězeno. Když vím já, ráda se podělím o svůj názor nebo zkušenost, znalost. Je to pouze odreagování, nic, bez čeho bych nemohla žít.

Další odpovědi
Ametyst

  1. Důvodem je zábava a trochu zvědavosti, co tu najdu.
  2. Odreagování, a některé odpovědi z oblastí, o které jsem se nezajímala, vědomě. Jak už jsem párkrát napsala, oceňuji např. lidi, znalé historie.

paul1

Je to pro mne určitý druh zábavy, spojený se získáváním informací – vědomostí a zároveň možností se o rozšíření vědomostí přičinit, tedy i seberealizace.

elkon

Poradit, pokud je to v mých silách. Jinak mi stránka nedává nic, kromě zjištění, jak nízká je úroveň myšlení a inteligence některých lidí v naší zemi, což jsem dříve netušil.

zjentek

Protože nechodíme na jinou.

Rokio

Rád si dělám legraci z druhých lidí, chci se proslavit alespoň na internetu a občas se i chci něco dozvědět, co nevím.

zjentek

Elkon, pokud v této zemi „rozdávají“ rozumy a vědomosti lidé jako ty, tvá odpověď je celkem logická, abych pravdu řekl. Snad i moudrá. I věty máš správně formulovaný a ve správným sledu, aby nejen ostatním tvá úvaha dávala ten správný význam. Ještě, že's na to díky tomuto serveru VČAS PŘIŠEL! Představ si, že bys sem nikdy nezavítal a svět opustil jako ten… Tohle si doplň dle vlastní (jistě pestré) představivosti 🤷‍♂️

elkon

Zjentek, když na to ty nemáš, tak nemůžeš nic rozdávat. Protože kdybys měl, tak se zde nebudeš ptát na každou kravinu, jako tobě podobný Rokio. A proto patříš právě mezi ty, které jsem zmínil v poslední větě mé odpovědi výše.