Avatar uživatele
jirka F

Proč vlastně chodíte na tuto stránku?

  1. Jaký k tomu máte důvod?
  2. Co vám tato stránka dává?

Myslím tím samozřejmě odpovědi.cz

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Když jsem se na něco někdy zeptala, téměř vždy mi bylo kvalitně odpovězeno. Když vím já, ráda se podělím o svůj názor nebo zkušenost, znalost. Je to pouze odreagování, nic, bez čeho bych nemohla žít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

  1. Důvodem je zábava a trochu zvědavosti, co tu najdu.
  2. Odreagování, a některé odpovědi z oblastí, o které jsem se nezajímala, vědomě. Jak už jsem párkrát napsala, oceňuji např. lidi, znalé historie.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Je to pro mne určitý druh zábavy, spojený se získáváním informací – vědomostí a zároveň možností se o rozšíření vědomostí přičinit, tedy i seberealizace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Poradit, pokud je to v mých silách. Jinak mi stránka nedává nic, kromě zjištění, jak nízká je úroveň myšlení a inteligence některých lidí v naší zemi, což jsem dříve netušil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Protože nechodíme na jinou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Rád si dělám legraci z druhých lidí, chci se proslavit alespoň na internetu a občas se i chci něco dozvědět, co nevím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkon, pokud v této zemi „rozdávají“ rozumy a vědomosti lidé jako ty, tvá odpověď je celkem logická, abych pravdu řekl. Snad i moudrá. I věty máš správně formulovaný a ve správným sledu, aby nejen ostatním tvá úvaha dávala ten správný význam. Ještě, že's na to díky tomuto serveru VČAS PŘIŠEL! Představ si, že bys sem nikdy nezavítal a svět opustil jako ten… Tohle si doplň dle vlastní (jistě pestré) představivosti 🤷‍♂️

Avatar uživatele
elkon

Zjentek, když na to ty nemáš, tak nemůžeš nic rozdávat. Protože kdybys měl, tak se zde nebudeš ptát na každou kravinu, jako tobě podobný Rokio. A proto patříš právě mezi ty, které jsem zmínil v poslední větě mé odpovědi výše.

Nový příspěvek