jirka F

Proč varovnému nápisu na cigaretách nevěnují kuřáci pozornost ?

Myslím tím nápisy jako ministerstvo zdravotnictví varuje kouření může zabíjet atd. proč si to nepřečtou a nezamyslí se aspoň nad tím jak sobě všeobecně škodí, jako chápu že nikotin je návykoví a těžko se kouření kuřácí potom zbavují říkám lepší je vůbec nezačínat a jak říká rčení Jaký si to uděláš takový to máš,ale aspoň kdyby se zamysleli.

Nejlepší odpověď
gecco

Je to jednoduché – kouřím, protože chci.
A výsledkem neustálého ´omílání´ něčeho, co mne nezajímá, bude jen naprosté nevnímání daného.

Takže varovné nápisy na krabičce vnímám jen jako ´blbej´ design původně poměrně hezkých krabiček…
😉
Vembloud.

Další odpovědi
Drap

Já se nad těmi nápisy zamýšlím každý den asi tak 20 x.

arygnoc

prečo ľudia prechádzajú cez prechod na červenú?
prečo ľudia po sebe strieľajú?
prečo ľudia veria v boha?
prečo ľudia „korenia“ potraviny pesticídmi?
prečo prečo prečo …, prečo tomu nevenujú pozornosť?
veď to všetko zabíja.

;-Q

marci1

Proč ? Asi když už kuřáky jsou, těžko je odradí nějaký nápis o škodlivosti. Samozřejmě je nejlepší vůbec nezačínat s kouřením. Proto to nedělej ani Ty ! 🙂

iceT

Proč na dveřích do KFC,McDonald a na stáncích RO(rychlé občerstvení)není varování,že časté pojídání tamějších rychlovek vede k obezitě?

dr.luha

Protože vědí, že škodlivost tabáku je jenom propaganda. http://freeglo­be.parlamentni­listy.cz/Arti­cles/1599-koureni-vas-muze-zachranit-pred-rakovinou-plic-.aspx