kurec

Proč v Praze není nejvíce lidí s koronavirem?

protože teoreticky by tam mělo být na ulicích a celkově nejvíce lidí ne?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Protože pražáci se rozutekli na vesnice a do malých měst, kde vesele šíří koronáč dál.

Zdroj: Nepotvrzeno!

Další odpovědi
Midoc

Pražáci už mají z nákazy strach, dodržují hygienická opatření.
Mapa počtu nakažených.
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/pdrobna-mapa-kde-je-v-ceske-republice-koronavirus-93746

Ametyst

Protože co my víme?

Pepa25

Protože v Praze byl hromadně zaveden home-office a fungují eshopy. Na venkov tyto vymoženosti došly jen částečně, takže lidé pořád někam trajdají a virus mezi sebou šíří …

Gonfaloniér

Podle mě je. (I na přepočet podle obyvatel).