zjentek

Proč v ČRdeli pomatencí, pokud s něčím nesouhlasí, tak začnou pískat na píšťalky? Jaký má to význam?

Odpovědi
cochee

Význam to má ten, že se opičí po pomatencích z FRdele. Tam s tím začli.

aliendrone

KDO z lidí nosí s sebou normálně píšťalku? POMATENCI!
Dostatečně objasněno nebo to musím rozvádět do podrobna? 😉

Ne že bych byl líný, dokonce i myslet mi nevadí. Nicméně vžívat se do myšlení pomatenců nebudu ani kvůli tobě. Však víš, duševní hygiena, negativní vliv zpětné (de)mentální vazby a tyhle věci. 😉 😁 😁