Rokio

Proč trpaslíci existují, ale elfové nikoliv?

Malý človek je hanlivě trpaslík či liliput. Z toho plyne, že trpaslíci existují. Elfové ale nikoliv. Proč tomu tak je?

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne, neplyne.

To je logika kočkopsa: Mám doma židli. Má židle má čtyři nohy. Mám doma kočku. Kočká má rovněž čtyři nohy. Mám doma také psa. Můj pes má také čtyři nohy. Z toho vyplývá, že můj pes je kočkou! 🙄

Malý člověk je malý člověk. Z toho, že ho někdo nazývá liliput, trpaslík, nebo třeba konvice, nevyplývá, nic. Nazveš-li nějakého člověka konvice: můžeš do něj nalít čaj? Asi ne, že? 🙄

Trpaslík je mythologická bytost, elf je mythologická bytost. Ani jeden neexistuje, jsou domněnkou.

Nedokážeš odlišit skutečnost od domněnky? Samozřejmě, že ne, schisofrenie. Tak proč nás tím, ale, pořád oblažuješ, a proč se o to pořád snažíš? Nikdy Ti to nepůjde – smiř se s tím, nebo si to třeba hoď, ale neotravuj s tím okolí.