Gus_Fring

Proč Skynet nevyslal více T-800 na zabití Sarah? A proč ve Dni zúčtování neposlal někdo svého terminátora dříve?

Kdyby šli aspoň dva, tak určitě Sarah zemře. Ale kdyby zemřela, tak by neměli terminátoři důvod vracet se zpět v čase, protože by nikdy John nežil. Ne?

A k tomu druhému: Kdyby jeden z nich cestoval o několik měsíců dříve, tak by mohl všechno zabezpečit/dávno Johna zabít. Ne?

Nejlepší odpověď
Kelt

Neuvažuj o nějakých možnostech! Na těchto faktech byl napsán scénář a natočen film . Podobně můžeš rozebírat třeba Návrat do budoucnosti a podobně.

Další odpovědi
Funna

Nemůžeš nad tím takhle uvažovat, protože je to nesmysl a časový paradox… kdyby Johna, nebo Sarah zabili, tak by nebylo koho posílat, protože by Skynet nevěděl, že vubec existují…takže jak vidíš, zabít je nemohli, protože by neměl být o čem film…

DoTazatel

Protože by to bylo moc jednoduché a nevytvořili by pak dobrý film (kde je jen jeden terminátor-záporák).

Klidně jich mohli poslat tisíc.

Řekli si, že jeden asi stačí, je to víc než dost. Co zmůže jedna holka proti kovovému hodnětěžko zabitelnému terminátorovi, jehož účelem je zabíjet…
Každopádně cestování časem by tak nefungovalo a změnilo by se všechno už jen tím, že by se objevili v minulosti. Zabitím někoho by toho změnili vážně dost a ani by žádný Skynet nemusel vzniknout.

led

S touto otázkou sa s dôverou obráťte na režiséra. To je ten hlavný páchateľ.

Kepler

Ta filmová série je plná časových paradoxů a z vědeckého hlediska naprostá blbost. Ale dobře se na to kouká. Scenárista záměrně poslal jen jednoho nedomrlého T-800, aby záměrně prohrál a měl tak možnost vymýšlet další blbiny do budoucna na pokračování. Kšeft je kšeft, ne? To kdyby Skynet poslal jednoho aliendrona, v tu ránu by bylo po sérii.