Ganymede

Proč si někteří lidé furt stěžují, že jsme na výběr střední školy měli spoustu času??

Třeba když mě můj obor na střední nebaví a nebo, když jsem nevěděla, kam si mám dát přihlášku.
Na to mohu říct jen jedno.

„Jak se mají mladí lidé rozhodnout čím se chtějí stát, v době, kdy ještě ani nevědí, co jsou?“

Přesně takhle to cítím.

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy jsem neslyšel nikoho, že by si stěžoval, že měl na výběr školy spoustu času. A i kdyby si někdo chtěl stěžovat, tak neni kde. Všichni mají stejné podmínky.

Další odpovědi
M_Petr_M

Snad víš, co tě baví! A jestli ne, tak jdi na gympl a to se můžeš rozhodovat další 4 roky!

quentos

Na to si nikdo nestěžuje.
Víte vůbec, co znamená „stěžovat si“? Asi ne, jinak byste nenapsala takovou blbost.
A jinak, toto není otázka, nýbrž emocionální výblitek, k takovým toto fórum neslouží.

Hlada

Lidé si nestěžují, ale nejspíš ti vytýkají.
Mladí lidé se rozhodují o budoucím povolání ve věku, kdy už jsou natolik vyspělí, že vědí, co budou chtít dělat. Pokud někdo v tomto věku neví, „co je“, má možnost nechat se vyšetřit a poradit si v některé pedagogicko psychologické poradně.
Za tvou špatnou volbu nemůže nikdo jiný. Méně sebevědomí, více práce a výsledek se dostaví.