Lgee

Proč si některe holky dělaji srandu?

Nutno dodat že ve škole nejsem nějaký imbecil a outisder, jsem jen tichý ale se spoustou lidí se bavím a umim.
I pobavit, ale třeba dvě holky řikaly docela tiše ale celkem to bylo slyšet když sem vnímal přimo je, že tomu a tomu klukovi (moje jmeno, sem jediny ve třidě) nějaký papírek že se mnou chtějí chodit, takže sem byl nervozní z toho že si udělají ze mě prdel a položí mi to na lavici a já vůbec nebudu vědet jak reagovat, když mi holka přes třidu řekne že se mnou chce chodit tak ji jde jednoduše ignorovat, ale u papírku to moc dobře nejde, nakonec mi tam žádný papírek nedaly, ale i tak sem byl z toho trochu nervozni protoze sem se nechtel pred vsemi ztrapnit a nevim jak bych reagoval.

Nejlepší odpověď
paul1

Srandistky jsou dobré, toho si važ, jsou lepší než nasrálistky 😊😊😊

Další odpovědi
Drap

Zřejmě se jim to líbí a baví je to. Jinak by to nedělaly.

Justin1

Myslím, že v době dospívání ještě vztahy mezi holkami a kluky často nemívají podobu vážného vztahu, ale spíš podobu nějakých málo zdařilých pokusů, do kterých se zamíchává potřeba se pobavit.