dust8

Proč si myslíte, že vznikly nové normy pro školy v ČR: společná WC, nepovinná umyvadla ve třídách? Zodpovíte podotázky?

  1. Takže vlastně ok situace pro nebinární pohlaví a ušetření prostor?
  2. Děti si budou chodit pro vodu na pití chodit na společné záchody a nebudou si ani moci umýt před svačinou ruce?
  3. Po výtvarné výchově se také budou chodit hromadně umývat na společné WC?
  4. Takže nebudou pisoáry na společných WC, aby holky neokukovali kluky, ale jen kabinky kde se nedá ze spodu nakukovat dovnitř?

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/clanek/ve­da-skoly-nove-normy-pro-skoly-spolecna-wc-nepovinna-umyvadla-40436475

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ve skolach asi doposud panovala nuda! Tak si to ted zpestrime o rodeo na spolecnych WC. Nejspis tam budou muset dosadit dozor nebo kamery! A nedivila bych se, kdyby deti na WC ve skole odmitaly chodit!
Je zadelano na spoustu dalsich problemu (zdrvotnich, psychickych i financnich)
Tohle nebude fungovat a za par let se normy budou opet menit!!
Zajimave je, ze nebinarni pohlavi se objevilo az v poslednich letech. Drive se s tim nikdo nezabyval!!!
Je to holt spolecensky pokrok!!!!!!!!!!!! Jeden krok dopredu, tri dozadu! Clovek se nikdy nepouci!!

Další odpovědi
Rocker

To zase politici vymysleli naprostý paskvil,jen aby vlezli EU ještě hlouběji do pr**le.

Ametyst

Rocker: Lejno chytlo větrák.