hapiky

Proč si lidé stále myslí, že je cukrovka nevyléčitelná ne­moc?

https://tezjbccs­.livesremedy.com/

Nejlepší odpověď
marci1

Dialine: podvod a lekce mediální gramotnosti. 🙂
https://www.kup­nisila.cz/dia­line-podvod-lek-na-cukrovku/

Další odpovědi
Drap

Článek je tendenčně napsán. Proč asi? Proč nelze zjistit přímo výrobce tohoto zázračného léku? Kdo je vlastníkem této firmy a kdo za ní stojí? Podobných článků na různá onemocnění najdeš spoustu. Je ro marketingová kampaň , jak zvýšit někomu zisky. Nic jiného.
Reklama na těchto stránkách neni povolena!!

Kepler

Dřív tomu tak opravdu bylo, ale to ještě neexistovala moderní antidiabetika. Existuje určitá setrvačnost v myšlení lékařů i pacientů. Dokonce i moje praktická (jinak dobrá) lékařka doporučovala inzulínovou terapii, což je zastaralý přístup. Dobrý lékař se průběžně vzdějává i během své praxe. Inzulín neléčí, jen hasí požár. Sám jsem se rozhodl, že se budu léčit přírodními antidiabetiky a výsledky se už dostavují.

Doplněno: myslím, že ten článek v odkazu je možná propagační, ale i pravdivý. Zde nabízím jiný článek, podle mně fundovaný a obsažnější. Nejde o žádné „zázračné“ léky, ale moderní antidiabetika. Cukrovka opravdu léčitelná JE.
https://askle­pionkamyk.cz/u­razy/prirodni-antidiabetika-ktere-to-jsou.html

elkon

Protože ji zatím nikdo nevyléčil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Kepler: Měl bys uvádět minimálně že mluvíš (píšeš) POUZE o cukrovce druhého typu.

hapiky

Marci: Já jsem se s takovou stránkou setkal asi poprvé, asi jsem měl štěstí :). OKG a jiné dobré produkty jsou něco jiného.
Díky za uozornění.