Sarrow

Proč si lidé myslí, že když má jeden člověk s druhým něco společného, tak s ním autom. sdílí i stejné myšlenky a názory?

Stačí se jen dotknout zla a hned jste odsouzeni za jeho vinu…

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Myslím, že takových doměnek se drží hlavně lidé, kteří nad tím moc nepřemýšlí. Drží se zažitých stereotypů a řídí se nějakými lidově udržovanými doměnkymi, že když je člověk takový, musí být i „makový“.

Další odpovědi
Kepler

Zvláštní domněnka. Když se mi líbí macaté brunetky, tak jako předpokládám že jemu taky? Když je ujetý na vychrtlé bloncky, tak není normální? Automaticky „myslí“ jen blbec!

Psychotic

Příspěvek smazán administrátorem.