Marty Koller

Proč se všem lidem s hercem Sylvestrem Stallonem nejvíce líbí filmy Rocky a Rambo a mně jako jedinému film Kriminál?

Odpovědi
nyjono

Jak víš, že všem?
Mně se třeba líbí Specialista, Plán útěku nebo D-tox.

xiperio

Odpovíte si jedině sám. Co se Vám na filmech Rocky a Rambo nelíbí. A je to.

Kelt

Je těžké vybrat si mezi filmy se stejným hercem, režisérem. V každém filmu něco je, herec to musí zahrát, má určitou roli a musí být přesvědčivý. Určitě se dané filmy nelíbí všem, ale jen nějaké skupině. To je špatný závěr, zevšeobecnování. A mně se třeba líbil Cliffhanger. A nezáleží, co ten člověk má, ale právě, co nemá. Mít v rukou kulomet a střílet na vše, nebo stát v ringu a mlátit do soupeře, to je tak podívaná pro mladá ucha,co se chtějí ukázat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.