Válek Petr

Proč se většinou mužskému velkému břichu přezdívá „milan“?

Nejlepší odpověď
Gestas

To jsem nikdy neslyšel. Kde se to používá?

Další odpovědi
Drap

Nikdy jsem neslyšel, u nás se to nepoužívá.

da ny

Vidím to poprvé napsané, nikde jsem to dosud neslyšela!

Emefej

Nevím. V životě jsem to neslyšel. Kde se to většinou používá?

zjentek

Podle toho jak to zní tak možná mezi teplouši, já to nikdy neslyšel. ;)

nyjono

Většinou???
To slyším, vidím, čtu poprvé.

Malvína

Nejsem výjimkou a „trhat partu“ také nebudu. Tohle taktéž slyším poprvé 😁

marci1

Slangově se říká velkému břichu „milan“, ale proč? Že jsou nám naše břicha milá (od jména Milan)? Že rádi jíme? 🙂
„(slangově) břicho, výraz evokuje objemnost“
https://cs.wik­tionary.org/wi­ki/milan

Rokio

Velkému břichu se říká pivní pupek a ne milan. Jinak toto slyším poprvé.

dudu

U nás se mu říká vampna.

Smackdown

Jako těhotný muž. 🙂

Klaproth

To jsem nikdy neslyšel.