Pokročilý

Proč se v současnosti nepouživají vějíře?

Nelíbí se vám to? Příjde vám to jako by to mělo zůstat v historii?

Odpovědi:

Bronzový

Nikdo vám nebrání. Můžete začít.

Zlatý

Líbí se mi to, používám vějíř. V rozpálené tramvaji mi ho všichni v době těchto veder "závidí". Ovívání je příjemné osvěžení. Pravidelně ženám jako dárek vějíře kupuji. :-))

Bronzový

JHste si tím tak jistý? Já bych to netvrdil - v domácnosti mám tři kusy vějířů (já,manželka a třetí je po dceři) a pravidelně je používáme !Takových osob co je používají je hejno!!

Bronzový

Používám ho už hezkých pár let. A v tramvaji, nebo autobusu v těchto dnech je to přímo životně důležitá pomůcka.

Stříbrný

Používají... Poměrně bějžně je vídám...

Protože se používá elektrický větráček na USB

Bronzový

Jak jsi přišel na to, že se nepoužívají?
Používají, ale jinde a jen ne tak masově, neb to už v současnosti nemí módní dopněk, ale praktická věc.
Nedávno na jedné školící akci jich bylo v provozu celkem dost. Bez počítání cca 20-30.

Zlatý

Ano, keď prší, alebo je chladno, či duje vietor, naozaj nevidno v rukách ľudí používať vejáre.
Ale v prípade páľavy horúceho slnka je malý ručný vejár jeden z mála užitočných pasívnych ekologických predmetov dennej potreby. Okrem ovievania má aj iné použitia, ktoré žiadny elektrický ventilátor nedokáže... napríklad vejárom vytvoríte tieň do očí pri pohľade proti slnku, prípadne zatieni monitor mobilu, alebo tabletu, či možno ho použiť aj ako ukazovátko, alebo zbraň proti dotieravcovi a má ešte množstvo iných využití...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 4860
Zlatý Drap 2996
Zlatý led 2142
Zlatý Kepler 1795
Zlatý marci1 1633
Zlatý ivzez 1303
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1242
Zlatý mosoj 959
Zlatý gecco 818

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.