autacek

Proč se smí souložit od patnácti, ale eroticky si na internetu povídat až od osmnácti?

Odpovědi
Ametyst

Instituce mají vždycky rády alibi.

zbyndo

Rómky asi súložia skôr, keď niektoré v 14-tich rodia,a na nete je to tak zabezpečené, že flirtuju a odbavuju sa tam aj 11 roční, netušia, že si ničia tie pravé a hodnotné zážitky, ktoré by mali prísť v budúcnosti so vzťahom prirodzeného druhu

Dochy

Jak jsi na tu blbost přišel?
Jen Ti patnáctiletí by neměli mít přístup ke komerčním sexuálním aktivitám. Co si mezi sebou patnáctiletí sdělují zpravidla nikdo nekontroluje.