Avatar uživatele
Honzik.ab

Proč se někteří známí lidé záměrně fotí naboso?

Proč je spoustu lidí na profi fotkách naboso? Třeba na tomhle albu: http://www.xxlmag­.com/files/2018/07/­mac-miller-swimming-cover.jpg je úplně zbytečné, aby byl ten chlápek bosý, ale stejně nemá boty ani ponožky… Proč to ti lidé dělají?

Zajímavá 0 před 2092 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Ptáte se, proč se fotí naboso,
ale on je bosý (ne naboso).

Nejspíš na sebe nemá, jak jinak upoutat pozornost,
proto volí špinavé bosé nohy a tetování…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

A proč ne? Co je na tom k divení? A proč se někteří fotí v polobotkách? A proč v kozačkách? 😉
Možné důvody:

  • umělecký záměr (zřejmě tento případ)
  • únava
  • propagace životního stylu
  • chudoba

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nejenom celebrity, ale i mnoho ostatních neví co by a nic kloudného je nenapadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Jo.. Je to strašné. Ještě strašnější je, když někdo neumí skloňovat… např. vyskloňovat SPOUSTU slov.

Jen tak mimochodem.. v poslední době potkávám dost lidí, kteří bosí normálně chodí. I když to jistě má svá rizika, přide mi to celkem fajn. A tím bosí mám na mysli skutečně úplně bosí.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

Na boso, nebo naboso se fotí lidé mužského pohlaví při pořízení nových identifikačních dokladů. Je znám případ z Rakouska, kdy si jistý občan nevhal vystavit průkaz s cedníkem na hlavě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klimes.ka

Je pravda, že se to na těch profi fotkách dělá. Bosý nohy působí jednoduše, lehce a přirozeně. Tady možná chtěl ten autor ještě zdůraznit nějaký emoce nebo pocity…

Někdy to může působit trochu zvláštně, ale když třeba děláte fotky ve fotoateliéru, tak za mě ze zkušenosti můžu říct, že buď s botama nebo úplně bez ponožek naboso. I já sám mám ateliérový fotky, kde jsem třeba v košili, džínách a mám bosý nohy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pretože pri státí na hlave sa neudržia dostatočne dlho vzpriamení.
Je to zámer fotografa, alebo fotografovaného. Jednoducho chce byť IN.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Asi tím chce něco vajádřit nebo upoutat pozornost.
Někteří se fotí úplně nazí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
klimes.ka

Asi je potřeba si uvědomit, že bejt bosej je zkrátka pro některý lidi normální a nevidí v tom žádnej rozdíl. Proto se taky většina z nich klidně nechá vyfotit naboso. Já taky moc neřešim, jestli zrovna nenosim ponožky nebo jo, je mi to více méně jedno, za svoje nohy se nestydim. Když se člověk nestydí sundat ponožky a ukázat nohy, pak mu je asi jedno, jestli ho při tom někdo fotí nebo ne… Nevim jak to mají ostatní… Vám by třeba vadilo, kdyby jste na sobě měli například džíny, ale bosý nohy?

před 2091 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Naboso = v botách bez ponožek
Bos = bez bot i bez ponožek

před 2091 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek