FlAsh_7

Proč se nechal Rick Genest celý potetovat?

Odpovědi
Edison

Myslíš, že to tu čte? To je otázka na něj…

marci1

Vypadal jako živý mrtvý a stejně tak se mu i říkalo. Když bylo kanadskému modelovi Ricku Genestovi teprve šestnáct let, objevili lékaři tumor v jeho mozku. Na operaci, která nakonec proběhla hladce, čekal nekonečných šest měsíců, během kterých se vyrovnával s životem na hranici smrti. Kvůli tomu mu kamarádi začali přezdívat zombie a Rick jim vyšel naproti. Nechal si tehdy na rameno vytetovat svou první kérku.

Během následujících tří let stihl své tělo kompletně zaplnit podkožními ilustracemi. Identitu „chodícího kostlivce“ přijal za vlastní a nakonec si nechal potetovat i hlavu a obličej tak, že vypadal jako holá lebka. To se moc nelíbilo jeho rodičům, a tak Genest jednoho dne vyšel z domu a rozhodl se vydat na cestu.

https://g.cz/je­dinecny-zombie-boy-prezdivku-ziskal-kvuli-nadoru-na-mozku-zijiciho-kostlivce-ze-sebe-udelal-pomoci-tetovani/

elkon

Nevím kdo to je, ale zřejmě upadl na hlavu.