jirka F

Proč mně i po vypnutí mobilu svítí kontrolka zeleně?

Nejlepší odpověď
Edison

Nevíme. Nevíme nic. Nevíme ani, co je to za mobil, nevíme v jakém je stavu, jaký má OS i jeho verzi, nevíme jak jej máš nastavenej… Nevíme NIC!

Další odpovědi
Kelt

Vytáhni si baterku a kartu a zase tam vlož a pozoruj, co se bude dít. Napřed si zjisti správný PIN.

Kryšpín

Je napaden virem.

anonym

Ahoj jirka F, zelená kontrolka (pokud myslíš notifikační diodu nad displejem) i při vypnutém telefonu může znamenat nabíjení, ujisti se jestli máš mobil odpojen od nabíječky. (Android, IOS notifikační diodu nemá)

Mystery_M

U mně to znamená že mám nějaké oznámení, zprávy, e-maily,…A navíc mám i u aplikací různé barvy