Marty Koller

Proč se mi nelíbí hubené dívky a líbí se mi pouze obézní dívky?

Vím, že každý má rád jiný typ žen, a proč já zrovna tenhle?

Nejlepší odpověď
Hlada

Je vidět, že jsi znalec, který dokáže ocenit pravé hodnoty.
Taková dívka je klidná, veselá, vtipná, povznesená nad blbostmi. Ochotně a s radostí se ujímá domácnosti, vaří chutná, výživná jídla, žádné odporné dietní blafy. Ve volném čase nenutí svého milého někam utíkat, poskakovat či dělat jiné zbytečné a směšné pohyby. V milování je temperamentní, uvolněná, měkká. Člověk nemá pocit, že to dělá se zábradlím. Je to poklad do rodiny.

Další odpovědi
Kelt

Podívej se na matku, babičku a další ženy v okolí. Pokud jsou minimálně plnoštíhlé, tak to máš odtud. A pokud je matka štíhlá a tě štve, tak je to obrana a hledáš opačný typ.

Justin1

Na to se dá těžko odpovědět. Můžu jenom odhadovat, že asi na tebe ty kypré holky dělají větší dojem, protože mají výraznější křivky, zatímco na méně výrazné křivky nejsi tak citlivý. Myslím, že o kypré holky obecně chlapi nemají až takový zájem jako o štíhlé, takže by mezi nimi mohlo být víc nezadaných, mohly by si víc vážit tvého zájmu o ně a pro tebe by to byla výhoda, pokud pro tebe není snadné narazit na nějakou nezadanou holku, která by o tebe měla zájem.

zjentek

Bo seš úchyl asi! Haha D; D;

da ny

Prostě proto.
Upřímně řečeno, nechápu, proč se ptáte právě nás :)
To byste měl vědět sám…. V některých kulturách je to obrovská přednost, záruka blahobytu, klidu, bezpečí. Odkud pochází Vaši předkové? ;D D D

JežíšKristus

Jak nenapsal plnoštíhlé ale nahned obézní:D
Asi máš nějakou úchylku na obézní no:D

aliendrone

Možných příčin jsou MRAKY. Jedna z nich je, že příliš posloucháš „Morčata…“
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6IrirtA1doc ;) :D :D

autacek

Tak to ti řeknu naprosto přesně, protože jsou dostupnější.

Trochu problém je, když se ti pak změní vkus a něco takového už máš doma.

Tabea

Své preference se odvíjí i od preferencí otce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.