Avatar uživatele
0monika0

Proč se mi furt motá hlava?

Poslední dobou se mi hrozně motá hlava. Například když sedim a vstanu tak se mi zamotá. Čim to může být?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, redy před 3413 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Poslední dobou?
Tak vbrzku vyraž navštívit lékaře…
😉
Může to být leccos, nízkým tlakem počínaje a kdovíčím konče…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Může to být tlakem – vysoký nebo nízký,hormonální změny,porucha rovnováhy středního ucha.....je toho víc.Asi bude nejlepší zajít si k lékaři.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Změnou tlaku. Máš krev v dolních končetinách a ne v hlavě, proto můžeš při vstávání mít pocity, že se ti motá hlava. Důležitá je i životospráva – co jíš a piješ, jaký je vzduch v místnosti a jak kvalitně spíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

zkus červený víno, jen třeba 0,2l denně ono je to jako nízkej tlak, nebo tak něco.

…nebo taky slivovice.

A taky podle zdravotního stavu
Doplňuji:
poslední dobou se mi taky motá hlava, ale v tomhle případě důvod znám. veselé velikonoce přeju

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Pred 20 rokmi som bol s týmto problémom jeden mesiac na internom odd. v nemocnici. Mal som ortostatický kolaps. Nesmel som, alebo nemohol prudko a rýchlo vstávať. Musel som chvíľu v kľude počkať kým sa mi vyrovná tlak. Až keď mi to prestalo, potom som sa mohol pohnúť. Od tých čias som zapísaný u internistu ako hypertonik, a na neurológii , po prekonaní mozg. náhlej príhody ako arteriosklerotik.
Doplňuji:
Žiadajte sa na vyšetrenie k neurológovi. Sú dlhé termíny na sonografiu, CT rontgen, prípadne aj magnetickú rezonanciu.

Upravil/a: isteron

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

travička??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek