0monika0

Proč se mi furt motá hlava?

Poslední dobou se mi hrozně motá hlava. Například když sedim a vstanu tak se mi zamotá. Čim to může být?

Nejlepší odpověď
gecco

Poslední dobou?
Tak vbrzku vyraž navštívit lékaře…
😉
Může to být leccos, nízkým tlakem počínaje a kdovíčím konče…

Další odpovědi
hanny 2

Může to být tlakem – vysoký nebo nízký,hormonální změny,porucha rovnováhy středního ucha.....je toho víc.Asi bude nejlepší zajít si k lékaři.

Kelt

Změnou tlaku. Máš krev v dolních končetinách a ne v hlavě, proto můžeš při vstávání mít pocity, že se ti motá hlava. Důležitá je i životospráva – co jíš a piješ, jaký je vzduch v místnosti a jak kvalitně spíš.

jáára

zkus červený víno, jen třeba 0,2l denně ono je to jako nízkej tlak, nebo tak něco.

…nebo taky slivovice.

A taky podle zdravotního stavu
Doplňuji:
poslední dobou se mi taky motá hlava, ale v tomhle případě důvod znám. veselé velikonoce přeju

isteron

Pred 20 rokmi som bol s týmto problémom jeden mesiac na internom odd. v nemocnici. Mal som ortostatický kolaps. Nesmel som, alebo nemohol prudko a rýchlo vstávať. Musel som chvíľu v kľude počkať kým sa mi vyrovná tlak. Až keď mi to prestalo, potom som sa mohol pohnúť. Od tých čias som zapísaný u internistu ako hypertonik, a na neurológii , po prekonaní mozg. náhlej príhody ako arteriosklerotik.
Doplňuji:
Žiadajte sa na vyšetrenie k neurológovi. Sú dlhé termíny na sonografiu, CT rontgen, prípadne aj magnetickú rezonanciu.

honza19hk

travička??