Proč se krajané k sobě chovájí nevhodným způsobem?

Zajímalo by mě proč se ksobě češi co emigrují nebo emigrovaly do vyspělejších států se chovají ke svým krajanům jako kdyby byly otroci a proč někteří krajané urážejí svoji rodnou zemi ČR v zemi kde emigrovaly ? Je pravda že většina se drží příslovím " KOHO CHLEBA JÍME,TOHO PÍSEŇ ZPÍVÁME ? Děkuji

Odpovědi
michalds

protože jsou svině

led

Pretože
1 – cítia sa ako čosi viac, než tí, čo neemigrovali
2 – potrebujú si vnútorne zdôvodniť svoju emigráciu
3 – koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj
4 – zo zištných dôvodov, ľahšie oklamú v cudzine rodáka, než príslušníka hosťujúceho štátu (píšem o tom odpovediach, kde spomínam štvrť Bohémia v New Yorku)

Prirodzene, tak ako píše ivzez, nie všetci a je ich väčšina sa takto správajú.

ivzez

Popsaným způsobem se chovají pouze
hlupáci, kteří si nikoho a ničeho neváží.

Vůbec bych se takovými lidmi,
natož jejich pohnutkami nezabývala.