Drap

Neni adekvátní stejně drahá nebo levnější náhrada. A ne vždy jde nahradit.

elkon

Kdybys četl článek, který tu vystavuješ, tak ten dotaz je zbytečný, máš to tam napsané.

Emefej

Který konkrétní fenol máš na mysli? Fenolů je známo několik desítek tisíc.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Midoc

Mám na mysli fenol k výrobě prostředků, připravků:
https://www.id­nes.cz/usti/zpra­vy/unik-fenol-decin-druha-obet-krajska-zdravotni-nemocnice.A180521_135­714_usti-zpravy_klu

Dochy

Proč sem proboha vkládáš odkazy na automaticky přeložené články? To je děs. A to nejsem z oboru. Pokud ten článek objeví někdo z oboru, hrozí mu anafylaktický šok a ty ho pak budeš mít na svědomí.

Ametyst

A hezky voní! 🙂