Anikitos

Proč se holkám tak moc líbí „Bad Boys?“

Odpovědi
Kepler

Takoví se líbí jenom blbkám. Jsou pro ně ztělesněním neohroženého a drsného chlapa 🙂

Tw!st

Protože když se o ně normální kluci snaží, tak to berou jako „lehký cíl“ proto touží po něčem co je „obtížnější získat“ a je jim už jedno že to pak v budoucnu bude komplikovaný vztah. Takové pudy mají holky od začátku puberty až do CCA 25 let. Proto si myslím že v tomto věku si bude více rozumět kluk se starší holkou. I když je to individuální jestli ten kluk snese to pubertální chování stejně (nebo nedej bože mladší) holky. 🙂

gecco

Protože s náma není nuda…
😉

kelley

Jedná se o tzv. „archetyp“ – tedy instinkt pocházející ještě z pravěku, kdy žena hledala ochránce tupy/smečky/rodiny a to mohl být jedině chlap, který se s ničím nepáře a ničeho se nezalekne – ani medvěda, šavlozubého tygra nebo sousední tlupy…

Mc Merkurion

… nevim, na co se ptáš, jsem na otázkách.cz (tj, českejch) …

gecco

Twi!st – ne do 25, do, nafurt…
😉
Holky pod 25 (nebo spíš pod 35) nejsou moc zajímavé, holka musí vy\dozrát…
I když výjimky se najdou – ale opravdu výjimečně…
😉

gecco

Keplere – nejen blbkám…
😉
Líbíme se (řadím se mezi ty roštáky) i seriozním a rozumným holkám…
Mohou s námi zažít to, co se suchary nikdy…
___
Na druhou stranu se domnívám, že téměř každý chlap hodný toho označení, umí být, aspon někdy, „bad“…
😉