autacek

Proč se europoslanci ve Štrasburku, vítači multikulturního obohacení, nyní schovávají bázlivě v restauraci za mrazákem?

Vánoční stromky a vánoční trhy. Ti křesťané to fakt s těmi provokacemi přehánějí. Vůbec nerespektují pakt o emigraci podepsaný v Maroku, kde se jasně mluví o respektu ke kulturní odlišnosti.

Nebo myslíte, že jsme jen málo semknutí?

Souhlasíte snad, že je třeba si na takový náš nový svět zvyknout a hosty moc neprovokovat?

zdroj o místě svého úkrytu přímo od schvalovače islámského soužití: https://twitter­.com/StetinaEP/sta­tus/1072579793311420420

Odpovědi
Edison

A kde bereš informaci, že incident souvisel s migrací nebo multikulti? Mimochodem… co mám já informace, tak se neschovávali v restauraci, ale restauratéři je nepustili ven, zamkli je tam. Stejně tak byl uzavřen EP a další podniky a to na výzvu policie.

led

Pokiaľ sa odvolávate na verejné informácie uvádzajte zdroj týchto informácií.
V prípade neuvedenia zdroja je to vaša fantasmagoria. Ako píše edison v komentároch na túto vašu otázku: Edison
Auťáčku, seš modelová ukázka toho, jak vznikají dezinformace. 😁
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-europoslanci-ve-strasburku-vitaci-multikulturniho-obohaceni-nyni-schovavaji-bazlive-v-restauraci-za-mrazakem#discussion

Edison, podobne, odvolávate sa na akési informácie, ak je váš zdroj verejný, prosím uviesť. Ďakujem

dubraro

Protože se jim nechtělo ochutnat vlastní medicínku.

Mc Merkurion

… nevim, nevim, ale dle tisku byl „byl na seznamu osob podezřelých z islámského radikalismu“, takže se prý jednalo jen o „Obyčejnýho kriminálníka“, a není důvod k panice >>> policie jej sledovala, takže se jí ta střílečka na lidi asi líbila … a já si myslel, že jen u nás jsou policajti líný a neschopný … https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/491793-obycejny-kriminalnik-sledovali-jsme-ho-rekl-o-pachateli-masakru-francouzsky-ministr-vnitra.html

ivzez

Auťáčku,

další zbytečně konfrontační a provokativní otázka. Kdyby byl jejím autorem
někdo jiný, přemýšlela bych, jestli má problémy s pochopením přečteného textu nebo s vyhledáním informací, ale Vás nepodezřívám ani z jednoho.

Co Vás vede k takovým provokacím?

Zde informace mj. k uzavření EP:
https://www.no­vinky.cz/doma­ci/491800-ceske-europoslance-zastihl-utok-ve-strasburku-na-jednani-v-restauraci-i-na-basketbalu.html

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/491793-vrah-ze-strasburku-pred-utokem-kricel-allah-je-veliky.html

(V druhém článku se sice píše o terorismu, ale o imigraci
nebo multikulturním obohacení tam nic není.)

________

Doplňuji:

Útočník s kriminální minulostí se narodil ve Štrasburku:
https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/491777-hon-na-vraha-z-vanocniho-trhu-strasburk-prohledavaji-elitni-jednotky.html

Edison

McMerkurion: Byl to Krejčíř!! Zdrhnul při domovní prohlídce!! Teda podle dostupných informací z reprtáží… 😁 Taky prý byl dvacetkrát zavřenej… 😁 By mě zajímalo, kdy to asitak stihnul. Ty rozporuplný informace o možném tenorismu mi jsou taky podivný. Nejdřív, že ne, pak že možná, pak že žádný vazby neměl… Maglajz…

Edison

LED: ČTK, ČT a mnoho dalších, reprtáže z místa.

led

To je síce pekné, môžem aj ja, keby sa mi chcelo, vybrať názvy médií, ale ktoré tvrdia aj to, aj opak
Ale nikdy neuškodí ani uviesť konkrétny zdroj, pokiaľ nie je tajný, dôverný.
ako príklad: nedávno som písala o skutočnom prípade, ale vzhľadom na nezverejniteľnosť osôb a miesta, som to musela upraviť do všeobecnejšej umeleckej podoby a zmeniť mená, ako literárny príbeh. V takomto prípade sa zdroj neuvádza. Preto som si od niektorých kritikov „zlízla“ za nedôveryhodnosť príbehu.
Ale pokiaľ by som písala fakty! o udalosti verejne známej, tak by som musela uviesť aj zdroj.

Edison

Led… reaguju podle toho, co běží aktuálně v médiích. Mám tu vypisova tservery, televize, dávat linky na videa a další? Přijde mi to jak zbytečnost. Kdo to sleduje, nemůže narazit na nic jiného, kdo ne, neměl by to komentovat. Auťáček ovšem buďto překroutil co viděl/slyšel/četl, nebo monitoruje tak minimalistická média, že ten link by byl oprqvdu důležitý.

autacek

Je to přesně jak píšeš, kdo se trochu zajímá o okolní dění, je v obraze.

Ovšem jak jsi mi ráno vymlouval, kde beru informace o kořenech atentátníka, tak teď v podevčer již o multikulti kořenech není pochyb a s pravdou musí ven i provítačská mé­dia.

Edison

Nevím, jestli multikulti, ale dnes už říkají, že to byl teroristický útok, oproti včerejším prvotním výrokům, že to nebyl teroristický útok a následným, že se to prověřuje. O multikulti kořenech jsem tam nic nezaznamenal. Ale nevylučuji to.

Edison

Auťáčku, seš modelová ukázka toho, jak vznikají dezinformace. 😁

autacek

Edisone, oni uzavřeli Europarlament?? Přece není čeho se bát!! Nebo europoslanci nechtějí být obohaceni?! Jak xenofobní a rasistické!!

A identita obohacovače je jasná.

Edison

Opět: Posranci ho neuzavřeli, ale ostraha EP.