hapiky

Proč se bývalá NDR nazývala demokratická, když tam bylo demokracie jako šafránu?

Je možné, aby se mezi dvěma demokratickými státy stavěla betonová zeď?
Tehdejší západní nemecko bylo (a je i dnes) považované za jednu z největších demokracii v Evropě?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… vždy, když nabízej nějakej produkt, bejvá možnost DEMO verze na vyzkoušení …

… kracie je vláda http://www.slov­nikafixu.cz/hes­lar/-kracie

… z toho plyne, že NDR byla republikou „na zkoušku“, jak dopadla, víme …

Další odpovědi
michalds

Komunisti byli vždycky demagogové.

Kepler

Normální klamání tělem. Východní němečtí politikové o demokracii neměli ani páru, protože byli dosazeni Sověty. Snažili se před světem udržet si tvář jen svým názvem. Kdo s řízením státu nesouhlasil, byl demokraticky popraven.

Kryšpín

Možná tam bylo hodně zákazů, nýní je v té části vše povoleno

Mc Merkurion

@Butani: … jako fór je to dobrý !!!

independent

… a myslíš si, že to co bylo u nás byl socialismus?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Butani: a jéje, další komár. Za tři roky jsem tu zažil jen dva a oba to vzdali. Zaleť si na studia do poslední komunistické země na světě ke Kimovi, ale nízkonákladovky tam nelítají. Snad to tam nějak přežiješ.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

No, to jsem na ta svědectví vážně zvědavý. Jak to, že se nic z toho nedostalo do světa? To jako Kim jediný má pravdu a zbytek světa jsou lháři? Pošli mi aspoň po IP kontakt na toho člověka, jehož informace ti bohatě postačí?

hapiky

Kepler: On ten Butani jen naznačuje, že komunistická zabedněnost stále přetrvává a pravda je jen ta, která se jim hodí!

hapiky

Mc Merkurion: Na zkoušku to už asi začal Lenin. Zkouška za bilióny dolarů.

Mc Merkurion

… ale ten to neměl v názvu …