Avatar uživatele
Pokročilý

Proč Romové dostávají sociální dávky i přesto, že nepracují a nemají žádné vzdělání?

Proč s tim někdo nic nedělá?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Zákony platí pro všechny občany stejně. Provádění se pak může v detailech lišit. A co by jsi s tím dělal ty ? Jak vidět, tak doposud nikdo nenašel recept na to, jak cikanskou / Romové jsou jen částí cikánů/ otázku vyřešit. Neni žádné snadné řešení.
hanny 2 :Znáš snad nějaký zákon, který by uváděl, že cikáni mají nějakou vyjímku ? Já tedy ne. Píši však, že provádění a dodržování zákona s může v detailech lišit. Vše je v lidech.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Protože jsou režimem "hýčkaní",je to nařízení hlavně EU!Jinak by šlo o diskriminaci!!!
ad Drap - zákony platí pro všechny stejně? To je mně ale novinka! O tom ses musel nesčíslněkrát přesvědčit,že to není pravda!!!


Avatar uživatele
Zlatý

Prosím o uvedení nějaké sociální dávky, kterou dostávají jen Romové a ostatní ne !!


Avatar uživatele

Zákony neplatí pro všechny stejně ,jak píše Drap.
Souhlas s Hanny2.


Avatar uživatele
Pokročilý

Polož tuto otázku strejdovi Jiří Dienstbier je advokát a politik České strany sociálně demokratické .Rád TI odpoví a ještě nezůstaneš sám,budeš mít plno hezkej černejch brášků.


Avatar uživatele
Stříbrný

...a víš to zcela určitě ? co s nima ? nechceš je zaměstnat ve své firmě ? práce není pro VŠ ani SŠ nebo starší 40 let a bez dávek vzroste kriminalita že nevylezeš za dne z baráku, to si přeješ ?

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

pro mosoj
Cikáni berou sociální dávky.Když jsem o ně zažádal já, bylo mně řečeno, PRODEJTE AUTO (Š120) a barák a budete mít z čeho žít.
Ale to bude asi tím, že oni jsou nemajetní (ale proč jezdí auty, když nic nemají???).

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

A proč jsi to auto neprodal? Měl jsi ho prodat, peníze nikam neukládat (dát si je třeba do šuplíku) a jít znovu žádat. Oni se zeptají: "a auto?" - "to už nemám" - "a peníze za něj?" - "ty už taky nemám" a ať ti zkusej dokázat že ty peníze někde máš..

Avatar uživatele

anonym

pro Drah
A kde jste na to přišel, że zákony platí pro všechny stejně?
Vy jste neslyšel o tom, že člověk, který postavil bez povolení kozí chlívek, tak mu ho zbourali na jeho náklady a milionáři staví také bez povolení a těm se dodatečně to stavební povolení vydá?
Člověče tady jsou zákony jen na chudé lidí.MILIONÁŘI MŮŽOU VŠECHNO.
Tahle banda je HORŠÍ než komunisti.Ti se alespoň trochu báli dělnické třídy, tihle se nebojí nikoho, PROTOŽE V TOMHLE STÁTĚ VYHRÁVÁ JEN TEN KDO MÁ PENÍZE.
Jak říkal jeden advokát:“CHCETE SPRAVEDLNOST NEBO VYHRÁT SOUD?"

Avatar uživatele
Registrovaný

Štoura

Jo, ještě si vzpomínám na jeden vejžmol toho rádoby "dramatika": v nějaké diskuzi k problematice soužití s Cikány řekl, že je nutno se snažit v začleňování těchto, že mají jinou kulturu a mohou tedy naši společnost OBOHATIT. Velmi úsměvné, ti jednotliví okradeni i vlastně celá pracující většina by mohla mluvit.

Avatar uživatele
Registrovaný

Štoura

Souhlasím s tebou, bohužel! Jak to mohlo dopadnout ve státě, kde po převratu v roce 89 se do čela dostal bezcharakterní notorický alkoholik, neschopný žvanil Ruml dělal ministra vnitra, ministr spravedlnosti byla maková panenka Dagmar Burešová, ... . Jiří Pospíšil chtěl v resortu spravedlnosti jako ministr něco zlepšit - to si naběhl, likvidace byla rychlá, stačilo pár šlápnutí na kuří oka mafiánů, úředníků a podobných lumpů.

Avatar uživatele
Zlatý

mosoj

A jak to souvisí s cikány ?

Avatar uživatele
Registrovaný

Štoura

To souvisí s vyjádřením Drapa a Lahny : zda u nás funguje tzv. spravedlnost pro všechny a všem stejně. TAKÉ v oblasti živení parazitů, jejich způsobu života, ničení hmotných statků, které nevytvořili ani je nevlastní, terorizování zbytku populace v české kotlině. Jak je možné, že třeba v Německu žijí také, ale musí dodržovat všechny zákony a pravidla chování. Kdo jim u nás umožnil, že mohou "žít" po svém? Kdo to nastartoval? Pár neschopných křiklounů, kteří využili doby téměř bezvládí po 17. listopadu a vzájemnou podporou uzurpovali vládu nad naší zemí. S důsledky se asi již nikdy nevyrovnáme, alespoň ne jako suverenní stát, kde platí zákony a stát každého slušného občana chrání a lumpy trestá. U nás se nazve významný objekt po bezcharakterním niemandovi.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3824
Zlatý Drap 2288
Zlatý led 1652
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 872
Zlatý mosoj 847
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.