dust8

Proč řekl herec, který představuje Černého ve filmu Sametoví vrazi po zabití: „To jsem ale čtverák!“ a přitom poskočil?

K vidění zde (zdroj): https://www.y­outube.com/wat­ch?v=aG1eyLjDqfg&ab_chan­nel=Jon%C3%A1%C5%A1Ja­meson

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě slova vyslovil skutečný vrah, když šlo o jeho oběť a hlavně o získané peníoze, , proto vraždu ironizoval, chlubil se tím, že je to čtvrtá obět, domnoíval se, že svou nemístnou vtipností zaujme.

Z pohledu jazyka je čtverták člověk špýmař, šibal, , který si dělá legraci. V uvedené situaci je vidět, že vrahovi záleželo jen na penězích,nikoliv na životě, vraždy zlehčoval, i když šlo o závažný a krutý čin, tak se skutečný čtverák nechová. , Vytvořil zřejmě nové slovo pro čtyřnásobného vraha. vl negativním významu.

Další odpovědi
led

Pretože to tak mal v scenári.

Kryšpín

Podle mého odhadu měl již čtvrtý kousek pro soudek.