hapiky

Proč Putin tvrdí, že Rusko sankce ustálo, když např. guvernérka ruské banky tvrdí opak?

"Přiznala ale, že Rusko má problémy s platbami do zahraničí. Tento týden uvedla, že sankce mají na zemi tvrdý dopad, který země ještě plně nepocítila"".
https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/sankce-jsou-tvrde-jejich-dopady-ale-teprve-pocitime-varovala-guvernerka-ruske-banky-4039548

Nejlepší odpověď
Pepa25

Protože je třeba rozlišovat krátkodobé a dlouhodobé efekty sankcí. Krátkodobý efekt byl drtivý, ale dá se říct, že je pomocí drastických protiopatření Rusku ustálo (viz opakované otázky jistého uživatele na kurz rublu). Dlouhodobý efekt se teprve projeví …

Další odpovědi
Emefej

Putin má vždy pravdu! Guvernérka centrální banky není politicky na výši.

paul1

Ještě je tam guvernérka?

Roger Frapa

Já si myslím, že co si myslí Putin i co si myslí guvernérka RB, si myslí zejména naše média.

zjentek

Pepan, mně se líbí, jak by sis negativní efekt na straně Ruska ZBOŽNĚ PŘÁL a jak se ti ho FURT NEDOSTÁVÁ, ani dlouhodobě! 😀😀😀🤷‍♂️🐔

hapiky

Dočkej času, jak husa klasu.