petra15

Proc od neho nechce odejit?

Jedna spoluzacka ma starsiho pritele, ktery je k ni hruby, a uz od pohledu nesympaticky a osklivy s „krysim pohledem“. Vsechny ji to rikame, a ona ho brani… a chce si ho snad vzit…a pritom je docela pohledna a mohla by mit normalniho kluka…

Nejlepší odpověď
Drap

Je to její volba. Asi jí plně vyhovuje a považuje ho za nejlepšího. To že se nelíbí vám ostatním, neni pro ni nijak důležité.

Další odpovědi
zzzzz

Některým lidem vyhovuje, když se k nim partner chová hrubě, já vím nám to nepřijde normální, ale oni vedle sebe potřebuji někoho takového.

anonym

Třeba je dobrej ´v posteli´…
😉
Těžko zvenčí odhadneš či ohodnotíš, co a proč spolužačka k dotyčnému cítí, vztahy jsou ´neprůhledné´…
A proč jí ho rozmlouváte? – pokud je spokojená.

marci1

Některé dívky ženy prostě potřebují „muže“, kterého se musí bát. Musí to být pro ni „tvrdý chlap“. Na vzhledu ani tak nezáleží. ☹

mosoj

Má svůj důvod.
Nesympatický připadá jenom tobě a to není podstatné.

www

Řekl bych, že i přes tebou zmíněná negativa nachází u toho muže (možná díky svému mládí) to hezké, co nemohou poskytnout vrstevníci.
Toť vše a není to dnes neobvyklé. Myslím si, že i ji může tato zkušenost posunout jinam, než vás ostatní a klidně to může být i k jejímu dobru.

Stingo

To si musí vyřešit sama, třeba to po pár letech začne vidět jako vy, když sundá růžové brýle.

bolak

Zřejmě často koukala na ninja želvy, tak byl mistr tříska docela klaďas.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=nNa2Fr6­CA0E

RyuzakiKate

Stockholmský syndrom?

Pavlas

Může v tom být zoufalý strach ze samoty a nedůvěře, že je schopna nalézt jiného partnera, což je ale v rozporu s tvrzením, „mohla by mit normalniho kluka…“. Pokud tomu skutečně tak je, nabízí se otázka, proč jej již nemá? Důvody zná skutečně jen ona, pokud v tom není nějaký jiný psychický blok.

petra15

marci1
mirnejsi forma masochismu…?

marci1

Ano, asi tak. Pokud se začne chovat méně „hrubě“, nebo ji přestane fackovat, tak ji nemá rád – si myslí ona. Ten „hodný“ pro ni není chlap. ☹

petra15

no jo…:)

petra15

mosoj
jako jediny uz to zase tak nejak vztahujes na mne, a nevidis ten problem samotny…taky neznam jeji rodice…a to by asi bylo zajimave…

mosoj

Co se na tom dá vztahovat. Tobě se nelíbí, nikdo ti to nebere a jí to je jedno.

petra15

:)