joe779

Proč nyní někdo říká, že byl Michael Jackson pedofil? Jaké mají důkazy?

Nejlepší odpověď
jáára

Se to říkalo vždycky.

Další odpovědi
nyjono

Říkalo se to i dříve, ne jen nyní.
Hodně se dětem věnoval. Něteré spaly i v jeho sídle.
Tak asi proto.

marci1

V dvoudílném čtyřhodinovém dokumentu HBO Leaving Neverland promlouvají Wade Robson a James Safechuck, dnes již třicetiletí muži, o tom, jak je Král popu Michael Jackson zneužíval na svém ranči Neverland na počátku 90. let.
Odsouzen Jackson nikdy nebyl, takže opravdové a nezpochybnitelné důkazy nejsou.

Rokio

https://tn.no­va.cz/clanek/ne­budu-kryt-michaelovy-zlociny-na-detech-prohlasila-jeho-sestra.html
zdroj: nova.cz

Drap

Říkalo se to vždy a v současné době podali svědectví dva jím zneuživaní.

anonym

a vy znáte nějakou celebritu kterou nikdo nepomlouvá a na které se tisíce parazitů nesnaží nějak přiživit ? (třeba prodat zaručeně pravdivý příběh o znásilnění i se srdceryvnou výpovědí ?) … lidé pomlouvali, pomlouvají a vždy pomlouvat budou. Stejně jako daně, tohle je jedna ze základních jistot, které nezmizí. Taková pomluva přitom k životu žádný důkaz nepotřebuje.