Miroslavst

Proč nezůstane fotka u avataru?

Proč není fotka u avataru? Že by si to dotyčný rozmyslel a zrušil propojení? Nebo jak je to možné?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já jsem si připojení zrušila a fotku odstranila. A zpět jsem si opět dala můj původní avatar. Jde to změnit v Můj profil a tam si můžete vybrat zase z mnoha avatarů 🙂

Další odpovědi
vecernice

Já fotku nemám nikde a pokud by ji někdo chtěl,tak mu ji možná pošlu.

ReHu

Netuším, já ji tam mám.
Ale tys ji měl a už ne. Ty sis to také rozmyslel?