Kelt

Proč nemám stažený film s dokonalým dabingem?

Tak jsem si na ulozto.cz stahoval a stahuji různé filmy. Stáhl jsem si Vetřelec a další. A hned, že se podívám na jedničku. Ukládal jsem si to do souboru, trvalo to skoro 2 hodiny. Děj začal dobře, česky, ale pak tam bylo asi 5 minutové místo, kdy jsem slyšel originál. Na jednu stranu jsem nic neplatil, pouze trpělivě čekal. Za pár korun bych to měl asi dříve stažené, ale asi taky s tím výpadkem českého dabingu. Mám tedy volat „Vraťte mi vstupné“, když jsem nic neplatil. Ten film je tam několik let, zda to někdo kontroluje nebo ne, nevím. Máte podobné zkušenosti se stahováním, nebo mi doporučíte něco lepšího? Děkuji.

Odpovědi
Funna

Na ulož to dávají „normální“ lidi, takže vůbec nevíš v jaké kvalitě to tam bylo nahrané, tím pádem si stáhneš jen to, co tam je..,z tohoto úložiště se valitní filmy fakt nestahují…tady ale nemůžu říkat nahlas, odkud se dají stáhnou…

Kepler

Asi nic lepšího zdarma není. Příspěvky tam dávají uživatelé a nikdy nevíš jak to bude s kvalitou. Většinou je u stejného filmu více zdrojů, naštěstí. Občas stáhnu film, který je obrazově OK, ale zvuk (ne dabing) je naprosto otřesný. No, co už?

elkon

Tak stáhni jinou nahrávku. Občas tam bývá i varování, že ta nahrávka má špatnou kvalitu. Ale stahovat lze i z jiných míst.

iceT

Mě se totéž stalo u jednoho seriálu. Jednalo se asi o dva díly, kdy v obou případech byla možnost stáhnout si delší a o něco větší nebo kratší o něco menší soubor. Jeden byl tvrip, druhý DVDrip. Při porovnání to vypadalo, jak by těch deset nedabovaných minut prostě v televizi vystřihli, i když nechápu proč, ale to asi nebude zrovna tvůj případ.
Ale stalo se mi to ojediněle i u jiných filmů nebo seriálů. Třeba zrovna nedávno, zdání celého hodinového souboru a ona to byla asi desetiminutová smyčka, opakující se dokola.

Keplere, řekla bych, že zdarma jsou i jiné stránky, možná i lepší, a za kredit 100 kč stáhneš fůru dat za měsíc, ne jak na u..to 10gb za kilo, to máš jeden dva filmy.

Dochy

A jak MY máme vědět, proč TY sis stáhnul mizernou kopii???
Jinak na některých servrech je možno okomentovat kvalitu..

Mc Merkurion

… dost často se jedná o původní verzi, je potřeba zkontrolovat stopáž na čsfd, a stáhnout verzi s titulky na nedabované pasáže … jo, a ke stahování použij příště stahovač, např FRD, nemusíš čekat, nic platit a stahuješ několik naráz …