Savier

Proč nemají kuchaři obědovou přestávku?

Nejlepší odpověď
Filip84

Ale mají, akorát, že v hospodě je mezi 10 AM – 2 PM „špička“, tak si ji udělají před tímto časem, nebo po tomto čase. To samé, řekněme, 6 – 10 PM – stejný princip. Platí to i pro personál v servisu.

Další odpovědi
Rokio

Jak to víš, že všichni? Určitě někteří kuchaři mají půlhodinovou pauzu, ale v jinou dobu než zaměstnanci, kteří chodí do té závodní jídelny.

elkon

Každý má podle zákoníku práce nárok na půl hodiny přestávky na oběd. Jestli si dobře pamatuji, po čtyřech hodinách.

cappuccino

A proc ji nemaji treba piloti behem letu nebo lekari behem operace??

Emefej

Mají.

Rokio

elkon: Ne, až po 6 hodinách.