Smack

Proč nejsou tvrdší tresty za prodej a výrobu drog?

Tvrdší tresty by aspon zastrašili a šnižilo by se jak prodeje i výroba.

Nejlepší odpověď
Schluker

Korelace mezi vysi trestu a snizenin poctu deliktu neni linearni. Staci se podivat do zemi jako je Thajsko, kde se za drogove delikty dava dozivoti nebo i trest smrti. K eliminaci kriminality v oblasti drog to nevedlo.

Další odpovědi
Ametyst

Kuřáci cigaret jsou dnes vytipovanými viníky. S drogově závislými se zachází ohleduplně, jsou přece nemocní a zřejmě i nesvéprávní.:-)) Jejich potřeby hradí daňoví poplatníci.

elkon

To se musíš ptát v parlamentu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.