dust8

Proč nejsou i kontejnery na použité pleny, když třeba u nás se vyváží přeplněná popelnice jen 1× za 14 dní?

To si člověk holt musí pořídit druhou popelnici na pleny?

Nejlepší odpověď
Drap

Jak často se vyváží popelnice je ve správě obecního úřadu. Můžeš navrhnout, že si rádi celá obec připlatíte a ať vám vyváží popelnice dvakrát za týden. Dalším řešením je používat látkové pleny a nepotřebuješ žádnou popelnici a ještě přispěješ životnímu prostředí.